Běžecké lyžování KLASIKA, Jizerské hory, 9.-12.3., 23.-26.3.2023

Kód: 18088
Neohodnoceno
6 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou ideálním místem pro kemp běžeckého lyžování. Mají nejhustší síť běžeckých tratí v ČR o celkové délce 170 km v čele s Jizerskou magistrálou, která je pravidelně udržována a poskytuje tak dostatek tras, které budeme moct využít pro naše obecné výběhy na krásná horská místa i ideální stopu pro trénování techniky běhu na lyžích. Právě díky nekonečným kilometrům běžeckých stop můžeme vybírat lehké trasy pro začátečníky i složitější profily pro pokročilejší běžce. Navíc mají Jizerské hory stabilní sněhové podmínky.

Kde budeme ubytováni?

Ubytovaní budeme v penzionu Potkávárna u Havrana (termín 9. - 12. 3) a na Chatě Stará pila (23. - 26. 3). Obě lokality mají v blízkosti ubytování krásné upravené trasy a my se tak budeme moci maximálně soustředit na program spojený s tréninkem běžeckého lyžování. Strava bude formou plné penze a bydlet budeme ve dvou a více-lůžkových pokojů s vlastním SZ (Potkávárna) a společným SZ (Stará pila). Obě ubytování jsou dostatečně prostorné s přátelskou atmosférou. Navíc mají k dispozici saunu pro regeneraci po tréninku.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro všechny, kteří už stáli alespoň někdy na běžkách :). Od začátečníků, kteří se pohybují „turistickou chůzí“, po pokročilé běžkaře, připravující se na závody. Budeme se rozdělovat na více skupinek a tak budete mít kolem sebe lidi podobné, nebo stejné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je vhodným místem pro ty, kteří si chtějí zlepšit techniku i kondici na běžkách, dozvědět se něco o výživě pro sportovce a mnoho dalších zajímavých informací týkajících se běžeckého lyžování a sportu obecně.

Na co se ještě můžu těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžkařské trasy, zásady správného rozcvičování před výkonem i protahování po doběhu, video rozbor vašeho běžkařského stylu, správný odraz, trénování stability a přenášení váhy, technika sjezdů z kopce i výběhů do kopce i to, jak máte správně namazat na různé typy sněhu. Pro lepší regeneraci a uvolnění svalů po tréninku bude sloužit sauna a zchladit se budeme moci rovnou v Jizerce. Nově na vás také čeká lekce power jógy!

Cena kempu zahrnuje:

  • ubytování
  • plná penze
  • služby trenérů
  • video rozbor stylu
  • správné mazání lyží
  • lekce power jógy

Cena kempu nezahrnuje:

  • doprava na chatu (vlastní)
  • poplatek za parkování

Platební a storno podmínky:

Po přihlášení se a uhrazení kempu vám do několika dnů přijde faktura o zaplacení. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.