Běžecké lyžování SKATE, Jizerské hory, 8.-11.2.2023

Kód: 18086
Neohodnoceno
6 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou ideálním místem pro kemp běžeckého lyžování. Mají nejhustší síť běžeckých tratí v ČR o celkové délce 170 km v čele s Jizerskou magistrálou, která je pravidelně udržována a poskytuje tak dostatek tras, které budeme moct využít pro naše obecné výběhy na krásná horská místa i ideální stopu pro trénování techniky běhu na lyžích. Právě díky nekonečným kilometrům běžeckých stop můžeme vybírat lehké trasy pro začátečníky i složitější profily pro pokročilejší běžce. Navíc mají Jizerské hory stabilní sněhové podmínky.

Kde budeme ubytováni?

Ubytovaní budeme na Chatě Stará pila, která je umístěna přímo na trase Jizerské magistrály. Budeme se tak moci maximálně soustředit na program spojený s tréninkem běžeckého lyžování. Strava bude formou plné penze a bydlet budeme ve dvou a více-lůžkových pokojů se společným SZ. Chata je dostatečně prostorná s přátelskou atmosférou. Navíc má k dispozici saunu pro regeneraci po tréninku.

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro všechny, kteří už stáli alespoň někdy na běžkách :). Od začátečníků, kteří se pohybují „turistickou chůzí“, po pokročilé běžkaře, připravující se na závody. Budeme se rozdělovat na více skupinek a tak budete mít kolem sebe lidi podobné, nebo stejné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je vhodným místem pro ty, kteří si chtějí zlepšit techniku i kondici na běžkách, dozvědět se něco o výživě pro sportovce a mnoho dalších zajímavých informací týkajících se běžeckého lyžování a sportu obecně.

Na co se ještě můžu těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžkařské trasy, zásady správného rozcvičování před výkonem i protahování po doběhu, video rozbor vašeho běžkařského stylu, správný odraz, trénování stability a přenášení váhy, technika sjezdů z kopce i výběhů do kopce i to, jak máte správně namazat na různé typy sněhu. Pro lepší regeneraci a uvolnění svalů po tréninku bude sloužit sauna a zchladit se budeme moci rovnou v Jizerce. Nově na vás také čeká lekce power jógy!

Cena kempu zahrnuje:

  • ubytování
  • plná penze
  • služby trenérů
  • video rozbor stylu
  • správné mazání lyží
  • lekce power jógy

Cena kempu nezahrnuje:

  • doprava na chatu (vlastní)
  • poplatek za parkování

Platební a storno podmínky:

Po přihlášení se a uhrazení kempu vám do několika dnů přijde faktura o zaplacení. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.