Chorvatsko (Pula), 14.-17. 9. 2023 (4 dny/3 noci)

Kód: 18187
Neohodnoceno
7 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři dny na Istrii, které vás přesvědčí, že je lepší Chorvatsko proběhat, než proležet. Naplánovali jsme pro vás nádherné trasy podél romantických pláží poloostrova Kamenjak, modrých zátok jižně od rybářského městečka Rabac nebo stezkami ostrovního národního parku Brijuni, který bývá označován jako „ráj na zemi“ a kam se přemístíme trajektem.

Toto vše si navíc můžeme zpestřit večerním závodem v hlavním městě poloostrova, Pule. Trasa vás provede historickým centrem města i podél tamních břehů Jadranu. Vybrat si můžete z délek 5 km, 10 km, půlmaraton, nebo vytvořit tří člennou štafetu a každý běžet 7 km.

Ubytovaní budeme v penzionu kousek od pláže, takže si najdeme prostor i relaxační návštěvu moře. Jelikož jsou trasy vymyšleny tak, aby se daly přizpůsobovat aktuálním potřebám jednotlivých výkonnostních skupinek, tak se z kempu stala univerzální běžecká akce vhodná úplně pro každého, ať už s tímto sportem začíná, nebo si jede udělat osobák na maratonské vzdálenosti.

Po celou dobu kempu vám bude k dispozici možnost testování běžeckého vybavení značek Salming, R2, Kilpi, Collm a další.

Zúčastnit se mohou samozřejmě i “neběhající” partneři, či kamarádi, kteří si přes den zajistí vlastní program, nebo mohou chodit na vycházky, v oblasti, kde budeme běhat. Neběhající doprovod má cenu nižší o 1000 Kč..

 

Cena kempu zahrnuje:

 

Cena kempu nezahrnuje:

 

Program:

    • 1. den: příjezd odpoledne k penzionu, ubytování, podvečerní výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, atletická a kompenzační cvičení, večeře, video rozbor běžeckého stylu, volná zábava
    • 3. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, posilovací a kompenzační cvičení, večeře, beseda o typech tréninků a jejich správném sestavení, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední výběh, odjezd směr ČR