Kolečkové lyže Ramsau am Dachstein, 15.-18. 6. 2023

Kód: 18198
Neohodnoceno
9 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolečkové lyže

Kolečkové lyže jsou stále více oblíbenějším sportem. A právem! Mnohny budí u lidí respekt a obavu s udržením rovnováhy a případného pádu. Ničeho takového se bát nemusíte! Budeme trénovat na rovinkách a především se budeme vše učit pomalu, postupně a hlavně správně. Výhodou je také možnost využití části zimního běžkařského vybavení i v letním období. Naučte se na kolečkových lyžích a užívejte si jízdu kdekoliv to bude možné!

Kam jedeme?

Rakouské středisko Ramsau am Dachstein je ideálním místem pro kemp na kolečkových lyžích. Důkazem jsou například švédská, nebo italská reprezentace biatlonu i běžeckého lyžování, které mají v tomto středisku letní přípravu a tráví zde většinu času. Tato vyhledávaná destinace nabízí spoustu tras vhodných jak pro výuku techniky kolečkových lyží klasiky i skate, tak pro krásné projížďky okolím. Navíc je vše podtrženo krásnými výhledy Rakouských Alp s dominantou téměř 3000m vysokého ledovce Dachstein.

Kde budeme ubytováni?

Ubytováni budeme v příjemném rodinném penzionu Savisalo (https://www.savisalo.eu/) s česko/slovenským mluvícím personálem. Strava bude formou polopenze a bydlet budeme ve dvou a více-lůžkových pokojích s vlastním SZ. Penzion nám navíc nabízí možnost potréninkové regenerace v sauně :)

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný jak pro začátečníky, kteří si chtějí tento krásný a zajímavý sport vyzkoušet a od začátku se naučit správným návykům a technice, tak pro zkušenější jezdce, kteří se chtějí na kolečkových lyžích zdokonalit a projet se v krásném alpském prostředí. Budeme se rozdělovat do skupinek dle techniky (klasika/skate), a tak budete mít možnost si vyzkoušet oba styly a zjistit, který vás více baví. Samozřejmě vždy pod vedením zkušeného trenéra.

Na co se ještě můžu těšit?

BIATLON! Velkou zajímavostí na kempu bude zkouška letního biatlonu s malým přátelským závodem týmů :) Biatlon proběhne na tréninkové střelnici, kde trénují v létě reprezentace z celého světa. Dále se můžete těšit na ranní rozcvičky, střečink, lehké posilování, atletický trénink, super trenéry, skvělý kolektiv i večerní posezení :) 

Cena kempu zahrnuje:

  • ubytování
  • polopenze
  • služby trenérů
  • video rozbor stylu
  • zkouška biatlonu
  • sauna

Cena kempu nezahrnuje:

  • doprava na penzion (vlastní, možnost spolujízdy)
  • půjčení kolečkových lyží (zvýhodněná cena při půjčení na místě)
  • úrazové připojištění

Platební a storno podmínky:

Po přihlášení se a uhrazení kempu vám do několika dnů přijde faktura o zaplacení. Při zrušení účasti 30 dnů a méně před začátkem kempu se platba nevrací. Zdravotní důvody budeme vždy posuzovat individuálně.