Rakousko (Solné komory), 17.-20. 8. 2023 (4 dny/3 noci)

Kód: 18184
Neohodnoceno
7 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato jedinečná lokalita středního Rakouska vám nabídne scenérie, které se jen tak nevidí. Kombinací velkého množství jezer s průzračnou vodou, obklopenou ze všech stran vysoko se tyčícími horami, vytváří prostředí, které bylo jasnou volbou při plánování tohoto běžeckého kempu.

Základními třemi oblastmi, ze kterých budeme začínat naše běžecké trasy jsou horská jezera Hallstatter see, Altausseer see a Grundlsee, která nám navíc v srpnu umožní ideální prostředí pro vodní relaxaci a regeneraci po každém tréninku.

Pečlivý výběr běžeckých tras, od stezek podél horských jezer s menším převýšením, po výběhy do přilehlých hor pro pokročilé běžce, nabízí každému možnost zařadit se do výkonnostní skupinky, vedené zkušeným trenérem, podle aktuální fyzické zdatnosti. Ubytovaní budeme nedaleko Halštatského jezera v rodinném penzionu, v samém srdci této okouzlující oblasti.

Po celou dobu kempu vám bude k dispozici možnost testování běžeckého vybavení značek Salming, R2, Kilpi, Collm a další.

Zúčastnit se mohou samozřejmě i “neběhající” partneři, či kamarádi, kteří si přes den zajistí vlastní program, nebo mohou chodit na vycházky, v oblasti, kde budeme běhat. Neběhající doprovod má cenu nižší o 1000 Kč.

 

Cena kempu zahrnuje:

 

Cena kempu nezahrnuje:

 

Program:

    • 1. den: příjezd odpoledne k penzionu, ubytování, podvečerní výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, atletická, kompenzační a posilovací cvičení, večeře, video rozbor běžeckého stylu, volná zábava
    • 3. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, atletická, kompenzační a posilovací cvičení, večeře, typy tréninků a jejich správné sestavení, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední výběh, odjezd směr ČR