Chřiby (Buchlovské hory), 5.-8. 5. 2023 (4 dny/3 noci)

Kód: 19093
Proběhlé akce
5 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam jedeme?

Chřiby, neboli Buchlovské hory jsou možná méně známou oblastí nacházející se v oblasti střední Moravy, za to však nabízí mnoho krásných míst, které možná vůbec neznáte. Množství studánek, skalních útvarů, krásné běžecké stezky, rozsáhlé lesy, rozhledny a dominanta hradu Buchlov jsou jednoznačně místa, která je potřeba vidět a ideálně v průběhu běhu :).

Kde budeme ubytováni?

Ubytováni budeme v příjemném penzionu, který splňuje vše pro úspěšné uspořádání běžeckého kempu. Pěkné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost s možností promítání, dostatečný prostor kolem penzionu s venkovním posezením i ohništěm. Přimo od penzionu pak vedou krásné běžecké trasy.

 

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu, došlapu a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

 

Je kemp vhodný také pro neběhající doprovod?

Určitě ano. V okolí se nachází mnoho pěších i cyklistických stezek, které lze objevovat v době, kdy probíhá trénink, nebo jen tak relaxovat a užívat si krásné přírody. Případně si s námi může neběhající doprovod zkusit nějaké cvičení, či lehký výběh a třeba odjet z kempu jako nadšený běžec :). Doprovod má cenu sníženu o 1000 Kč. 

 

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme :) Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

 

Cena kempu zahrnuje:

 

Cena kempu nezahrnuje:

 

Program:

    • 1. den: odpoledne příjezd, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
    • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, video rozbor běžeckého stylu, volná zábava
    • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, typy tréninků a jejich správné sestavení, volná zábava
    • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, zhodnocení kempu, odjezd domů