RECENZE

Petra (kemp Vysočina, 27. - 30. 7. 2023)

"Za mě máš velké nadání nejen běžecké, ale i jednat s lidmi, ať jsou, jací jsou. Přála jsem si najít na kempu stejně praštěnou holku, nebo prostě někoho do dvojice, s kým bych konverzovala při běhu, ne o kafi a dětech, ale o botách, závodech a stylu běhání. A přesně to se mi splnilo 😊. Každopádně moc děkuju a ozvu se někdy s videem, jestli běhám pořád dobře 😉."
 
 
Radka (kemp Slovinsko, 5. - 9. 7. 2023)
 
"Samotný kemp byl úžasný. Martin se nám jako trenér individuálně věnoval a odnesla jsem si spoustu cenných rad, kterých se snažím držet. Program ve Slovinsku byl hodně zážitkový, navíc jsme se sešli i parta moc fajn lidí!" 
 
 
Martin (kemp Chorvatsko/Slovinsko, 5. - 9. 7. 2023)
 
"Běžecký kemp mi doporučily kamarádky, které se na něm v ČR učily správnou techniku běhu. Já jsem si vybral rovnou Chorvatsko, a ani ne rok poté ještě Slovinsko. Ačkoliv běhám už skoro deset let, kemp mi ukázal, co všechno dělám celou tu dobu špatně a měl jsem se co učit i vedle nováčků. Jsem rád, že jsem mohl načerpat nové zkušenosti (které můžu zase předat dál) a jako bonus jsem si zaběhl v Chorvatsku i závod, který je pro mě největší motivací k dalšímu tréninku. Navíc jsem si zaběhal v lokalitách, kam bych se sám určitě jen tak nevypravil. Bral jsem to částečně i jako dovolenou, protože kromě fyzicky náročného programu byl prostor i na relax u vody/moře. Určitě se nebráním tomu vyzkoušet nějakou další lokalitu, ať už v zahraničí nebo doma."
 
 
Petr (kemp Vysočina, 27. - 30. 7. 2023)
 
"Původně jsem se přihlásil na zimní běžkařský kemp - klasiku, který byl však kvůli nedostatku sněhu zrušen. Jako náhradu si bylo možné vybrat letní běžecký kemp na Vysočině. Spíše náhodně jsem naposledy běhal před 35-ti lety  a od té doby, kromě občasného dobíhání na tramvaj, v podstatě vůbec. Takže jsem měl poměrně velké obavy, co to udělá s mými bolavými koleny a zda-li to zvládnu fyzicky. Jenomže tenhle kemp nebyl o výkonech, ale o naučení se správné techniky běhu. A když máte správnou techniku, ani bolavá kolena nejsou problém, protože zkrátka nebolí. Jsem nadšený! Ještě před týdnem mi dělalo problém popoběhnout 50 metrů na tramvaj, což jsem obvykle odnesl několika denní bolestí v kolenou. Na kempu jsem přitom běhal 4 dny. A bez bolesti !!! Jasně, že mě ještě teď bolí všechny svaly v těle, ale po 35 letech bez běhání by to bylo asi hodně divné, kdyby nic nebolelo. Podstatné však je, že mě nebolí kolena, protože mě trenér Martin naučil správné technice. Takže velice doporučuji - obzvláště pro "kolenáře".
 
 
Martin (kemp Vysočina, 27. - 30. 7. 2023)
 
"Nečekal jsem, že se dá za jeden kurs toho tolik naučit, Je to, to nejlepší co pro svůj správný běh jsem mohl udělat."
 
 
Michal (kemp Vysočina, 27. - 30. 7. 2023)
 
"Ahoj Martine, chtěl bych ti poděkovat za náročný, ale velmi přínosný běžecký kemp. Snad všechno mě bavilo, jen kdyby se běhalo trošičku rychleji🏃💨. Možná se půjdu zítra i proběhnout😆."