Jizerské hory, 23. - 26. 5. 2024 (4 dny/3 noci)

Kód: 19103
Novinka Tip
6 490 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam jedeme?

Jizerské hory jsou nejsevernější české pohoří, ležící SV od Liberce na Česko-polských hranicích. V oblastech náhorních plošin mezi mnoha vrcholky „tisícovek“ jsme pro vás připravili běžecké trasy, které si zamilují jak ti, co s během teprve začínají, tak i zkušenější běžci, kteří zdolají náročnější pasáže Jizerek. Všudy přítomné výhledy do okolí, rozsáhlé rašeliniště i horské potůčky společně vytváří ideální běžecké prostředí pro pravé milovníky přírody.

 

Kde budeme ubytováni?

Krásný, rodinný penzion přímo u lesa, který splňuje vše pro úspěšné uspořádání běžeckého kempu. Pěkné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením, velká společenská místnost s promítáním, dostatečný prostor kolem penzionu s venkovním posezením i ohništěm a personálem, který má bohaté zkušenosti se sportovními kempy všeho druhu. Nedaleký Josefův Důl nebo rozhledna Slovanka se nacházejí na trasách, které startují přímo od penzionu.

 

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu, došlapu a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

 

Je kemp vhodný také pro neběhající doprovod?

Určitě ano. V okolí se nachází mnoho pěších i cyklistických stezek, které lze objevovat v době, kdy probíhá trénink, nebo jen tak relaxovat a užívat si krásné přírody. Případně si s námi může neběhající doprovod zkusit nějaké cvičení, či lehký výběh a třeba odjet z kempu jako nadšený běžec :). Doprovod má cenu sníženu o 1000 Kč. 

 

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se jak například sestavit vhodný tréninkový plán a možná si i trochu zazávodíme :) Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžeckého vybavení.

  

Cena kempu zahrnuje:

 

Cena kempu nezahrnuje:

 

Program:

  • 1. den: odpoledne příjezd, ubytování, tréninková fáze, večeře, představení programu
  • 2. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, video rozbor běžeckého stylu, volná zábava
  • 3. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, odpolední trénink, kompenzační cvičení, večeře, typy tréninků a jejich správné sestavení, volná zábava
  • 4. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední trénink, zhodnocení kempu, odjezd domů