O nás

 Jsme odborníci na oblast běhu a běžek. Specializujeme se na nabídku běžeckých aktivit pro širokou veřejnost.


 V naší nabídce si můžete vybrat z desetitýdenních běžeckých kurzů vedených pod taktovkou zkušených běžců, kteří sami aktivně běhají a zárověň běh, ale i například sportovní výživu či fyzioterapii studují nebo se jí živí. Dokáží ti spolehlivě poradit, i když jsi začátečník či ostřílenější běžec.

 Dále pořádáme čtyřdenní intenzivní běžecké kempy v ČR i zahraničí, kde se společně soustředíme na osvojení si správných technik běhu, trénovanosti a posílení fyzičky i pevné vůle k získání těch nejlepších výsledků. 

 Na běžecké kempy navazují kempy na běžkách, neboli běžecké lyžování či běh na lyžích, a to ať už klasickou technikou nebo bruslením, alias "skatováním". Zimní podmínky jsou ideální k tréninku fyzické zdatnosti během neběžecké sezóny.

 Díky našim kurzům a kempům se dostaneš mezi stejně naladěné parťáky, kteří tě motivují a sdílí s tebou tvé běžecké posuny i závodní úspěchy, které můžeš potvrdit například na jedinečném závodě Lázeňského půlmaratonu v Luhačovicích a to vše v krásné přírodě, kde si zaručeně vyčistíš hlavu :).