Slovinsko (Bohinjské jezero), 3. - 7. 7. 2024 (5 dnů/4 noci)

Kód: 19104
Novinka Tip
10 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Srdeční záležitost! 4 dny běhu, koupání a poznávání v prostředí Triglavského národního parku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam jedeme?

Bohinjské jezero a jeho okolí jsou jednou z nejkrásnějších oblastí ve Slovinsku. Je součástí Triglavského národního parku a jde o největší stále jezero ve Slovinsku. Najdete zde snad všechny možnosti sportovního a outdoorového vyžití. My se budeme soustředit na běhání, ale určitě nevynecháme koupání v průzračné vodě jezera, případně si zájemci mohou půjčit kajak/kánoe, vyzkoušet si adrenalinový kanyoning, nebo si v rámci volného dne vylézt na nejvyšší slovinskou horu Triglav (2864 m). 

Kromě okolí Bohinjského jezera proběháme ještě například lesy kolem známého biatlonového střediska Pokljuka, nebo oběhneme Bledské jezero s ikonickým hradem nad jezerem a ostrovním kostelem.

Kde budeme ubytováni?

Ubytováni budeme v příjemném penzionu nedaleko jezera, který splňuje vše pro úspěšné uspořádání běžeckého kempu. Pěkné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost s možností promítání, dostatečný prostor kolem penzionu s venkovním posezením. 

 Stravování

Připravena pro nás bude místní polopenze. Snídaně formou bufetu, bohatá večeře.
 

Pro koho je kemp vhodný?
 

Kemp je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí pomalu rozběhat i zkušené běžce, kteří hledají nové výzvy a tréninkové možnosti. Na výbězích se budeme rozdělovat do více výkonnostních skupin, aby měl každý kolem sebe lidi podobné úrovně. Vždy pod vedením zkušeného trenéra. Kemp je také ideálním místem pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o svém běžeckém stylu, došlapu a spoustu dalších zajímavých informací týkajících se běhu a sportu obecně.

 

Je kemp vhodný také pro neběhající doprovod?

Určitě ano. V okolí se nachází mnoho pěších i cyklistických stezek, které lze objevovat v době, kdy probíhá trénink, nebo jen tak relaxovat a užívat si krásné přírody. Případně si s námi může neběhající doprovod zkusit nějaké cvičení, či lehký výběh a třeba odjet z kempu jako nadšený běžec :). Doprovod má cenu sníženu o 1000 Kč. 

Na co ještě se můžete těšit?

V rámci programu vás čekají jedinečné běžecké trasy, trénování atletické abecedy i dynamického a statického strečinku, analýzy běžeckého stylu a došlapu či večerní besedy. Dozvíte se jak například sestavit vhodný tréninkový plán. Navíc budete mít po celou dobu kempu možnost testování běžecké obuvi, kompresních návleků, běžeckých batohů a vest nebo sportovních brýlí.

 

Cena kempu zahrnuje:

 

Cena kempu nezahrnuje:

 

Program:

    • 1. den: příjezd odpoledne k penzionu, ubytování, podvečerní výběh, večeře, představení programu
    • 2. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, atletická, kompenzační a posilovací cvičení, večeře, video rozbor běžeckého stylu, volná zábava
    • 3. den: snídaně, volný den (možnost túry na Triglav, outdoorových aktivit, relax), večeře
    • 4. den: rozcvička, snídaně, hlavní tréninková fáze, atletická, kompenzační a posilovací cvičení, večeře, typy tréninků a jejich správné sestavení, volná zábava
    • 5. den: ranní rozcvička, snídaně, dopolední výběh, odjezd směr ČR